| Andreaa a întrebat:

Heii TPU, Mai de mult am vazut un film indian si nu mai stiu cum se numeste, problema ii ca nu mai tin minte mai nimic din el mai stiu doar ca era vorba despre o fata si un baiat si baiatul ala o avut un accident pentru ca o cazut din elicopter cand o vrut sa-i faca o surpriza la fata sau ceva de genu, si dupa cativa ani el merge la usa la ea si se ridica din scaunul cu rotile si mna... mai stiu ca inainte el avea o camera plina cu pozele eie. Atat sad daca stiti cum se numeste va rog sa`mi spuneti puppy dog eyes Funda!

1 răspuns:
| veronika21 a răspuns:

Cand i-au taiat picioarele? daca asa e, l-am vazut si nici eu nu stiu cum se numeste!