| Adriana5827 a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu o lista cu cele mai bune filme romantice(si triste si comedii). Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| InYourDreams a răspuns:

Love actually e comedie romantica happy

3 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Http://kinoprosmotr.net/drama/1172-tri-metra-nad-urovnem-neba.html

http://good-zona.ru/......6-1-0-5452

Este doar unul are doua parti....Este genul dramatic-romantic.Este o singura problema caci este in rusa.Dar macar incearca sa privesti putin si nu vei mai avea nevoie sa cunosti limba caci vei fi impresionat de acest film iti garantez

| angel137 a răspuns:

1 Mean Girls 1 si 2
2 Easy A
3 Sydney White
4 Titanic
5 Remember
6 Monte Carlo
7 Rock of ages
8 The vow
9 The Notebook
10. 18 years of virgin
11. the hottie and nottie
12 Sex drive
13. Bride wars

| bonniem98 a răspuns:

Romeo si julieta 1968
titanic (filmul clasic)
...cel putin astea mi-au placut mie