| Soowhaat01 a întrebat:

Hello. Am si eu o intrebare >:". [ Pentru fanii Naruto ]. Am auzit ca Itachi va fi reinviat. Daca e asa, in ce episod din naruto shippuden se intampla? >:

Funda!

Răspuns Câştigător
| KinokoஐKee a răspuns:

Da,cred ca Itachi e inviat cu ajutorul tehnicii de reinviere a lui Kabuto, dar asta s-a intamplat deja. A fost un episod in care il arata.Dar daca te-ai uitat si tu la Naruto Shippuden stii ce face tahnica reinvierii.
Dar daca spui ca el chiar va fi inviat cu totul.ei bine despre asta n-am auzit asa ca nu-ti pot spune.