| lorena1gianinak a întrebat:

Hello! Ceva filme horror cu clovni? In afară de IT că l-am văzut de 3 ori și partea 1 și 2happy ...cine știe filme horror cu clovni? Horror pe bune

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ședințele guvernului Câtzu!winking

| Alverto a răspuns:

Tik Tok

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Eu nu am vazut decat un film in afara de IT cu un clovn, si este foarte terifiant, il gasesti in lista oferita de DoarBogdan, cel care este pe locul 9 CLOWN.

| RealKing01 a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu te uiti la filme horror ca le visezi noaptea, mai bine uita te la desene animate laughing

| lorena1gianinak explică (pentru RealKing01):

Ți-aș recomanda sa te uiți tu. Dacă tu le visezi noaptea și te sperii nu înseamnă că toți facem asta happy

| Anee1667 a răspuns:

Https://ro.wikiwomens.com/......u-loved-it
Poate te ajută acest site.

| gigelsigoguratatii a răspuns:

Terrifier e un film destul de horror