Hello everyone! Vreau sa fac un videoclip dar nu știu ce aplicație sa folosesc... puteți să-mi sugerați cea mai ușoară aplicație de creat un videoclip?

Răspuns Câştigător
| HaChick a răspuns:

Profesionistii folosesc Adobe Premiere, nu mi se pare prea complicat dar dureaza mult procesarea. Mai simplu de folosit si cu procesare rapida sunt aplicatiile Sony Vegas si/sau Ulead VideoStudio. Poti face treaba frumoasa cu ele, iar ultimul e chiar foarte intuitiv, cum e era si Windows MovieMaker, pe XP - daca l-ai prins. Nu trebuie sa-mi dai funda, ti-am raspuns pentru ca la un moment dat as fi vrut si eu sa imi fi dat sfaturi cineva in domeniul asta... happy

1 răspuns:
| GTAtutu2001 a răspuns:

Daca e pe calculator iti sugerez puntru inceput Fraps sau Bandicam. Iar daca vrei sa editezi iti sugerez VideoPad Editor.
(funda te rog)