| Katerrine a întrebat:

Hello. Imi ziceti va rog filmele voastre preferate si de ce sunt preferate? Dau funda! Sunt un cautare de filme bune, dar va rog alegeti preferatele voastre. Mersii

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

American History X (1998).Cred că până la urmă, ăsta e filmul meu preferat din toate câte am văzut.De ce? Conţine o lecţie de viaţă, pe care o înţelegi sau nu.
Pe plan secundar ar fi V for Vendetta(2005) şi LOTR.

| rebelmonk a răspuns:

Metamorphosis-prea frumoasa femeia aia (parerea mea) e un film cu vampiri dar e dragut nu sange si altele;
the pianist-nu am cuvinte sa descriu filmul asta;
the road-am ramas marcat la filmul asta'

| PamPamPaaaam a răspuns:

Jeepers Creepers
Big Mommas: Like Father, Like Son
Astea imi plac mie si mai sunt cateva big grin!

| Aannooonniimm a răspuns:

Depinde de genul filmului
horror-jennifer's body si uninhabited
indiene-shaadi no1(dar nu il gasesc pe google online substritrat in romana) wanted, om shanti om, partner
actiune-filme cu jean cloude vandame
seriale-iubiri secrete si pariu cu viata
:X:X:X:X:XX:X:X:Xlove struck

| Spanic a răspuns:

''Prisionera''-este foarte interesant, este vorba despre o poveste de dragoste Daniel si Guadalupe, pe care ii desparte un secret din trecut.
""Dona Barbara''-tare mi-a placut acest film, este vorba despre dragoste si razbunare.Vezi poate iti plac si tie. Fundaaaa!