| YrinaBubulina a întrebat:

Hello TPU :*. Am si eu o intrebare. De curand am vazut un film cu spioooni. daar chiar nu stiu cum se numeste sad. Deci in film era un tip care era adoptat de niste agenti secreti. Intr-o zi el isi da seama ca acestia nu erau parintii lui adevarati, fiind gasit de un asasin platit. Asasinii il cautau pentru ca tatal lui era un mare spion sau ceva de genu, si l-a abandonat pentru a-si pastra slujba. Poate sa ma jutee cinevaa? puppy dog eyes. Dau Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Rapirea cu siguranta)

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Rapirea...a fost dat pe Pro Tv

| Nickname1890 a răspuns:

Abduction este filmul

| andreyy96 a răspuns:

Da. filmul este abduction(rapirea) a fost acum cateva zile pe protv...
tipul adoptat mai joaca si in twilight

| Vampii a răspuns:

Abduction..sau Rapirea

| MeAlex a răspuns:

Probabil ar trebui sa cauti asta pe google

| Lion61222 a răspuns:

Filmul de care zici se numeste Rapirea care a fost pe ProTV

| fknbad a răspuns:

Abduction (2011)

| MollyA a răspuns:

Probabil Rapireawinking