| robert2double a întrebat:

Hello TPU!
Am VLC Media Player si am descarcat,, You don't mess with the Zohan" (descarcat de pe rutraker.org) si vreau sa ii pun subtitrare... am descarcat de pe Subtitrari.ro, Titrari.ro, Alege.net si alte cateva,si nu mi le detecteaza(stiu sa pun subtitrarea,a mai mers si la alte filme pe care le-am descarcat), dau acolo video, etc si... nimic
Ce sa fac? sad

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage subtitrarea peste film.Eu nu am VLC dar uite asa:
https://www.youtube.com/my_videos?o=U

| BreakingBad2013 a răspuns:

Scrie numele subtitrarii exact ca numele filmului si o sa o detecteze.

| gelu1970 a răspuns:

Ai pus filmul si documentul cu subtitrarea in acelasi folder?

| robert2double explică (pentru gelu1970):

Da,nu a mers, apoi am pus subtitrarea pe desktop, si la fel sad

| robert2double explică (pentru BreakingBad2013):

Unde sa scriu? Pe 'net, in VLC, unde? In bara de cautare a Pc-ul, precizeaza

| robert2double explică (pentru anonim_4396):

Nu merge link-ul; zi-mi titlul videolui big grin

| taken a răspuns (pentru robert2double):

Titlul este:
Pentru robert2double

| gelu1970 a răspuns (pentru robert2double):

Incearca alt reproductor. BSPlayer de exemplu. vezi daca merge. in caz ca nu merge atunci folderul cu subtitrarea are ceva ce nu e bine.

| robert2double explică (pentru gelu1970):

Nici Bsplayerul nu imi citeste subtitrarea...

| robert2double explică (pentru gelu1970):

Nici BSplayerul nu imi ceteste subtitrarea... Daca stii un site cu subtitrari bun sau cum pun BSplayerul sa imi caute subtitrarea... I'm always here

| gelu1970 a răspuns (pentru robert2double):

Imi pare rau ca nu te pot ajuta. eu vad filmele in alta limba, deci nu stiu pagini cu subtritari. daca aflu ceva iti scriu.