| UnbornChild a întrebat:

Hey =]. Ahm, am vazut acum ceva timp un film la tv, pe pro tv dar nu l-am vazut pe tot si de-atunci tot incerc sa-l vizionez online, dar nu-l gasesc...
Filmul se numeste "Cu dusmanul in casa", aveti aici mai multe detalii despre el: http://www.cinemarx.ro/filme/Dynamite-Cu-dusmanul-in-cas a-19643.html

As dori un site unde sa-l pot viziona sau downloada, dar nu un nume de site, as dori link de unde sa pot sa il downloadez direct, cum am pus eu linkul acesta, direct cu filmul, nu doar site-ul cinemarx.ro

Funda cel mai rapid raspuns [si sa fie si bun].

2 răspunsuri:
| maphiotul a răspuns:

Https://filmehd.se/black-dynamite-2009-filme-online.html
Nu e cel mai rapid răspuns pentru ca e dupa 11 ani laughing

| mihdenis a răspuns:

Depinde si din ce an este filmul. Daca este vechi si necunoscut nu il gasesti usor.