| cavalerul11 a întrebat:

Salut as dori si eu un program in care sa pun subtitrarea fix in film si atunci cand il pun in player sa se vada casa nu mai caut subtitrarea si atunci cand iau un film caut subtitrarea ca atunci cand downloadez un film de pe site-urile online se vede subtitrarea la film si am laut nu mai filmul atunci am sters subtitrarea dar ea inca se vedea si am pus filmul pe player de trei ori si ea tot se vede deti care are genul asta de program dani un link sa-l downloadez si diric fundita

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ia bs player! 1) iti pui tu subtritarea daca vrei, 2) ti-o ia automat daca vrei, 3) iti cauta si iti downloadeaza el subtitrari!, si daca se vede subtitrarea, din cauza ca tu l-ai downloadat asa, atunci nu prea ai ce face, daca mere din settings e bine, da daca nu, asta e nu ai ce face, asa e filmu!

1 răspuns:
| Florynell a răspuns:

Gom player