| Budaca_Christian_Andrei_1999 a întrebat:

Hey! Ajutati-ma sa gasesc niste filme gen Life as We Know It (2010) ( gen comedie romantica). Orice exemplu este bine primit iar castigatorul primeste funda! Mersi!winking

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Sweet Novembre, The ugly truth, The proposal, How to lose a guy in 10 days, Just married, Friends with benefits, Letters to Juliet si cam atat... Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| NoName2 a răspuns:

Uita-te la Safe Haven.e genial

| ioan09 a răspuns:

Ted
That what i am
Iubire in Paris
Si cam atat stiu

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

One for the money; What a girl wants; Fun with Dick and Jane

| ApathyWoman a răspuns:

Beginners 2010