| Coral7 a întrebat:

Hey am auzit si eu de anime'ul HELL GIRL si ma intereseaza acum. imi puteti zice unde pot sa ma uit la el. cu subtitrare in romana logic. big grin cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| clauditzza0124 a răspuns:

Uite aici am gasit si chiar cu subtitrare in romana http://desene-animate.rascuplans.ro/hell-girl-episodul-1/ sa stii ca si eu ma mai uit la animeuri pe net dar de cele mai multe ori cu subtitrare in engleza sa stii ca asa reusesti sa inveti mai bine engleza un sfat prietenesc poti sa ti cont de el daca verei

2 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Http://www.desenesianimeonline.info/....../episode/1
Mie mi-a placut mult :x, incearca si Shiki