| 78buc a întrebat:

Hey,am nevoie urgent de un raspuns, anul curent voiam sa ma uit la un film si am intrat pe saitul unui cinematograf si am vazut traileru unui film cu niste ursi, nu il puteam inca privi fiindca nu era pe net.Insa acum la sigur este dar ca nu tin minte precis denumirea:erau 2 ursi bruni asta tin minte iar anul e 2013 sau poate inceput de 2014.Cine stie, ma ajuta?

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Film-film? sau animatie? daca era animatie incearca sa vezi daca nu era Brother Bear