| birdie14 a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu cum se numeste un anumit film. A fost difuzat pe Acasa tv acum multi ani:
Este vorba despre 2 tineri indragostiti Sam-baiatul si Charlie-fata, pictorita. Cei 2 se cearta, ea pleaca la New York, Sam se duce dupa ea si o recucereste.Se intorc din NY se casatoresc si au un baietel impreuna, intre timp Charlie se imbolnaveste de cancer sau ceva si apoi moare, iar tatal, Sam, si baietelul sau isi amintesc de ea!
El gaseste o scrisoare scrisa de Charlie inainte de moarte in care ii spune sa-l duca pe fiul lor la locul lor preferat sau ceva...la un carusel...
E foarte emotionant filmul si as vrea sa-l vad din nou!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca l-am vazut odata nu mai stiu cum se numea