| SelluMarrie a întrebat:

Hey! Aseara de la 11 pana la 1 pe protv a fost un film de groaza frumos...era despre o o caseta video... daca o vizionai mureai in 7 zile...pls care stiti cum se numea filmul

Răspuns Câştigător
| moschus a răspuns:

The ring sau pe romana Avertizarea Fundabig grin

14 răspunsuri:
| Miruna1279 a răspuns:

Se numea "The Ring" - Avertizarea. Uite aici detalii: http://www.imdb.com/title/tt0298130/

| Miyukii a răspuns:

Cred ca stiu, The ring?

| Bitsuu a răspuns:

The ring : avertizarea

| dragutzyka29 a răspuns:

Se numea the ring sau avertizarea
http://tv.acasa.ro/program-PRO_TV/7/2011-5-8.html
l-am vazut si eu pe net

| Dexter_8386 a răspuns:

Se numeste "Avertizarea"(The warning)

| virusake a răspuns:

Nimic mai simplu... avertizarea. laughing
Mi-a placut si mie filmul, pe care l-am revazut cu placere aseara. big grin

Daca ai la tv un reciver digital (daca nu poti sa soliciti providerului tau) poti vedea in timp real ce film/emisiune ruleaza si cat mai e din el.

| lucian a răspuns:

The ring

| dana_9056 a răspuns:

The ring e super tare ai gusturi boooone:*:*:*

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Filmul se numea Avertizarea

| Aditzaaaa a răspuns:

Se numea The Ring[Avertizarea] partea a 2-a, l-am vazut si eu si e marfa! Stiu toate partzilewinking Funditapuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring. =p~ il adorr. e a 8347 oara cand il vad =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ring. Film din anul 2002. Funda!? puppy dog eyes P.S: Avertizarea in limba romana big grin

| anonima_6131 a răspuns:

Mda...se numeste comedie de groaza big grin sinopsis scary movie. ceva de genubig grin