| SweetDreamss a întrebat:

Hey :*happy buna...Prin vara cand am fost la cinema inainte sa inceapa filmul la care am mers am vz mai multe trailare de filme care urmau sa fie lansate... si era unul comedie din cate imi amintesc, era cu cativa prieteni de prin scoala care se intalnesc dupa nu stiu cati ani si erau casatoriti aveau, sotii, copii etc si stiu ca aveau tot minte de copii.Singurul actor pe care mi-l amintesc era Adam Sandler.
Care stie dau fundita la primul rasp corect big grin
Multumesc in avanslaughing

Răspuns Câştigător
| Lolo666 a răspuns:

Grown Ups! Asta ar trebui sa fie... Genial film!

5 răspunsuri:
| SweetDreamss explică:

Ms tuturor :* si dupa cum am promis fundita la primul rasp corect
Am gasit si filmul :* multumesc

| Crisu_7532 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1375670/

cred ca acesta este. "Grown ups"

| MimiPopescu a răspuns:

Funny people sau tipi simpatici (romana)

| Xenaaaa a răspuns:

Filmul se numeste Grown Ups.Sunt sigura ptc l.am avzut e foarte fain. Sper ca am raspuns prima.happy

| deeaaaa a răspuns:

Grown ups