| Jo_Dyenutza_Dya_1992 a întrebat:

Hey! Buna! Stiu ca poate parea putin ridicol dar...as vrea sa va intreb daca mai stie cineva cum se numeau acele desene de pe Minimax care incepeau cu o femeie care picta pe un camp cu flori apoi incepea sa ploua si incepea o poveste frumoasa de iarnacu animale ascult orice variante stiu ca poate nu doar mie imi lipsesc... dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Ori mica vrajitoare, ori printesa ratacita(nu ma intreba de unde stiu) =]]