| ToxiikGirl a întrebat:

Hey.Ce serial coreean v-a placut cel mai mult?
Funda

Răspuns Câştigător
| ReallyChopped a răspuns:

Marry me Mary, Playfull kiss, you're beautiful, heartstrings xD (sorry nu pot alege >.

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mi-a plăcut enorm de mult "City Hunter", care a fost şi primul serial coreean vizualizat în acel timp.
Alt serial care mi-a mai plăcut se numeşte "Regele Modei". L-am văzut pe Euforia, şi am rămas plăcut surprinsă.
Tot pe Euforia am văzut şi "Două surori pentru un prinţ", care mi-a plăcut la fel de mult.
Dar, cel mai mult, dintre aceste seriale, a rămas în inima mea "City Hunter". Mi-a plăcut cu adevărat povestea.

| LenaleMinato a răspuns:

Mie mi-a placut Warrior Baek Dong- Soo.

| ioana_3915 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut "My princess"

| h3r a răspuns:

Boys over flowers.

| 拉维尼亚 a răspuns:

A millionaire's first love- Acesta este cel mai bun garantez

| nimeniooda a răspuns:

The Moon Embracing The Sun. funda?

| alexandra281099 a răspuns:

My Girls,Playfull Kiss,Heartstrings,Boys over flower,City Hunter, My princess, Secter garden, Warrior Baek Dong- Soo, You're beautiful..pf sunt multe nu cred ca as putea sa aleg toate sunt frumoaselove struck

| Cristian455 a răspuns:

Legendele palatului: Printul Jumong.

| Cristian455 a răspuns:

Legendele palatului: Printul Jumong

| Patrulescu_Laura_1997 a răspuns:

In ordinea asta te sfatuiesc sa le vezi:
1:Wind at the palace
2: Lovers cu Lee Seo Jin ( ca mai e un Lovers);
3:Secter garden;
4:Merry stayed out all nigt;
5:My girlfriend is a Gumiho (a nine tayled fox);
6:Boys over flowers;
7big grinream high dar doar sezonulo 1, daca vrei sa vezi sezonul 2 te sfatuiesc sa il vezi prima data pentru ca e de 1000 de ori mai neplacut ca sezonul 1 si apoi poti sa vezi cu inima inpacata sezonul 1 care e de 1000 de ori mai frumos; 8:You're beautiful.
Sper ca te-am ajutat :*!