| Rebecaaa29 a întrebat:

Hey :* Cine se uita la triunghiul iubiri 2? Imi puteti da si mie rezumatul serialului? Mersii :*. Fundawinking

1 răspuns:
| Hangover a răspuns:

Bunica mea se uita, adica este disperatalaughing il stie si pe 1 si pe 3happy daca ai vb cu ea ti-ar face o scurta povestire... Insa este vb despre Dev si Radika. In copilarie s-au luat dupa nunta unor adulti si au facut si ei ritualurile pe care le faceai aia mari exact la fel si fara sa vrea s-au casatorit. Eu cam atat stiu ca atunci cand serialul incepe ma cheama bunicamea sa-i citesc ca nu prinde randullaughing ok sper ca te-am ajutathappy