| anonim_4396 a întrebat:

Heybig grin care stiti ceva filme gen twilight sau harry potter. funda x3

Răspuns Câştigător
| Zamb3tFals a răspuns:

Mie ce`l mai mult imi place The Vampire Diaries drooling numa ca nu`i film ii serial. da`i bestial love struck ii gen twilight da poveste`ai mai lunga love struck Funda smug?

3 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

The Lord of the Rings
Cel mai bine te uiti aici si vezi ce filme sunt si care iti plac :)
http://www.imdb.com/genre/fantasy

| Chrysk2 a răspuns:

Asta o voi zice la fiecare intrebare cand vad pe unu care cere funda.
Du-te la mata in ***** si nu mai cersi,sunteti chiar enervanti, funda funda, ajutati ca vreti mah nu pentru funda...

| mirunitza a răspuns:

Vrei sa spui de actiune asa-i? pai uite cateva:
stapanul inelelor, season of the with, ucenicul vrajitorului, jonah hex, circul ororilor, cronicile spiderwick, in numele regelui, piratii din caraibe. cam atat

FUNDA?