| Anna1999 a întrebat:

Hey! Dati-mi va rog ideei de filme care le-as putea vedea cu vara mea...comedie...actiune

7 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

The Lord of the Rings Trilogy (Official Page)

Shawshank Redemption

Cast Away

Braveheart

August Rush

The Island

Gladiator

Seven

Bruce Almighty

Pirates of the Caribbean

Fast & Furious

Phenomenon

50 First Dates

The Usual Suspects

Inception

Powder

17 Again

EuroTrip

Yes Man

Click

Harry Potter

The Prestige

The Count of Monte Cristo

| crissmay a răspuns:

The spy next door-comedie cu Jackie Chan
Meet Dave-comedie cu Eddie Murphy
Deniss pericol public-comedie
Camerista-drama-comedie cu Jennifer Lopez
Ice Age 3-comedie, film 3D
Just go with it-comedie
Beverly Hils Chihuahua 2-comedie

| lifeisperfekt a răspuns:

Poi eu iti propun:
Titanic(actiune,drama,dragoste)
Maca lui Zorro(actiune,dragoste)
Legenda lui Zorro(actiune,dragoste)
Laguna Albastra(drama,actiune,dragoste)
Intoarcerea la laguna albastra(drama, actiune, dragoste)
Apocalipsa 2012(actiunea)
Singur acasa(partea 1, 2, 3,4 -comedie:d)
Denis,pericol public(comedie)
Doamna Doubtfire,taticul nostru trasnit(comedie)
Usuraticul(comedie)
Toate sunt minunate,poti avea incredere,ca nu vei regreta daca te vei uita, sunt superbe, incearca ca nu ai ce pierde.Eu sper sa-ti placa filmele si sper sa te distrezi daca te vei uita la ele cu verisoara ta happy.Iti urez succes!happy.Pa!happy

| BluLăvzIu a răspuns:

Comedie:Norbit,Animalul,Un gigolo de 2 bani,Home Alone(singur acasa)
De actiune nu prea stiu dar iti pot da cateva idei de filme:twilight,two brothers,n-am uitat ce ai facut asta vara(e la fel ca stiu ce ai facut asta vara,dar cu alti actori,experiment diabolic(cu yeti), casa de ceara(de groazaaa).SI incercati si filme romanesti:Nasa(mai nou), Pariu cu viata. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai tu si vara ta... straight face in orice caz filmele cu Adam Slander sunt faine... Vizionare placuta! Ps: Click ~zapand prin viata :comedie

| odo89 a răspuns:

How High, Scary movie (toate), Placinta americana (toate) etc.

| Reellex1 a răspuns:

Dumb & Dumber - comedie(mori de ris)