| lexy22 a întrebat:

Hey! Era mai demult un serial pe Cartoon Network, cu actori reali, personajul principal era o femeie...se se intamplau tot felul de chestii mai,, infricosatoare", sau cel putin asa le consideram cand eram copil laughing Aveti vreo idee ce serial era? sad

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce fel de lucruri "infricosatoare"? Ai putea sa le descrii putin?

Era unul, cu ciudatenii, se numea: Aventurile lui Sarah Jane - The Sarah Jane Adventures
https://www.imdb.com/title/tt0862620/

5 răspunsuri:
| ofataoarecare120 a răspuns:

In ce an sa difuza?

| ofataoarecare120 a răspuns (pentru ofataoarecare120):

Se difuza*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| lexy22 explică (pentru DoarBogdan):

Ahahah nu pot sa cred, chiar acesta era! laughing multumesc!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lexy22):

Cu placere! happy