| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cand eram prin ultimii ani de gradi, deci acum vreo 8-9 ani, ma uitam la un serial. Cred ca era pe Cartoon Network. Era despre o femeie, un fel de clarvazatoare, si despre un baiat (gen un fel de robot, imi aduc aminte un detaliu ciudat: nu avea buric) si, daca imi amintesc bine, inca o fata. Chestia e ca ei se intorceau in timp si investigau chestii de genu. Nu era desen animat, erau actori reali. Tot ce stiu despre serial e super in ceata, in mintea mea.
Daca cineva il recunoaste si isi aminteste cum se numeste, va rog sa ma ajutati. Merci!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu dacă e ceea ce cauți, dar vezi tu...
Kyle XY (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/kyle-xy-19952/