| RainmakerX a întrebat:

Hey fani Otaku de pe TPU!

Imi poate recomanda si mie cineva niste anime-uri care ori sa fie Romance si care sa nu se termine ca naiba sau daca nu niste anime horror-psihologice? Mi-au placut mult anime-urile Another si Mirai Nikki,daca se poate sa imi dati ceva asemanator v-as fi recunoscator. Mai ales precum Another si va rog nu ma luati cu Soul Eater, Pandora Hearths sau Elfen Lied. Ceva cu niste animatii decente daca se poate.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Uite aici anime:
Death Note, psycho-pass 2 sezoane,zankyou no terror, black bullet, hellsing, Bleach, code geass.

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Kurozuka

| syd2 a răspuns:

Am eu o propunere dar stiu ca nu vei vrea, e romance si e foarte interesant si dramatic.

http://www.ilbardelfumetto.com/media/articoli/2820/551aae7504d9b.jpg

| Croampa a răspuns:

Anime horror sunt: Corpes Party, Deadman Wonderland, Kiseijuu

Romance: Amnesia, Brothers conflict, Diabolik Lovers, Sukitte ya na o( nu stiu cum se scrie), Kamisama Hajimemashita

Psihologice: death note( da' l-ai vazut), Code Geass, cred ca si Deadman Wonderland se incadreaza aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amnesia
Tokyo ghoul
Zankyou no terror love struck
Psicho
Allice in wonderland
Hellsing

| vaporwave a răspuns:

Zankyou no terror ai vazut?
sau Clannad
Clannad e super tare, e singurul anime care mi-a placut cu adevarat

| bmliohndu a răspuns:

Spiral