| llllllllllllllllllll a întrebat:

Hey! Imi puteti da si mie o lista de filme reusite, captivante, care te fac sa plang la final doar pentru ca s-au terminat? in special filme mai nou aparute( cam din 2010 - 2011 pana acum), ceva interesant cu o idee geniala, ( in nici un caz de dragoste), de actiune, horror, comedie, care sa ma tina cu sufletul la gura. ( gen Hunger games, I am legend, In time) sau chiar Friends with benefits.

3 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

The Call
Warm Bodies
Saw (toate partile)
Life of Pi
Resident Evil (toate partile)
Snow White and the Huntsman
Knowing
Cam atat...

Daca vrei, sa te duci la cinema de pe 21 iunie la un film cu Brad Pitt se numeste World War Z si e asemanator cu I am Legend happy

| faramatania a răspuns:

The Expendables 2
Fire With Fire
A Good Day To Die Hard
Oblivion
The Host
The Place Beyond The Pines
The Cabin In The Woods
Warm Bodies
Carrie (2013)
21 & Over
The Hangover Part.III
Project X
Looper
Dredd
Hit & Run
This Means War

| Twiff a răspuns:

V for Vendetta nu e chiar nou dar e foarte frumos filmul.

Întrebări recente