| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

Hey! Mai apare partea a 4-a a Filmului Twilight? Adica stiu ca sunt 3 parti : Twilight, Twilight Saga New Moon, Si Eclipsa.Am mai auzit niste zvonuri cum ca filmul se numeste "Breaking Dawn".

Imi puteti da mai multe detalii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna. Da, mai apare si partea a partra. Se numeste Breaking Down, si este si partea 5, Midnight Sun, da poate va fi numai cartea si nu va aparea si filmul. Breaking Down va aparea in toamna anului 2011, dar inca nu e sigur.

Sper totusi ca te-am ajutat cum am putut, dar mai multe detalii vor aparea in curand. funda?

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Da, asa se numeste volumul 4 al seriei si implicit si filmul, care o sa aiba doua parti: una apare in noiembrie 2011, iar despre cealalta inca nu se stie, dar probabil in 2012.

| Nirvana a răspuns:

Da. Breaking Dawn se va imparti un doua. Prima parte va fi in cimenatografe in noiembrie 2011 si cealalta din cate am inteles in 2012.

| Morphine21 a răspuns:

Cartea scrisa de Meyer se numeste "Breaking Down" iar filmul va fi imartit in doua parti. Prima apare in noiembembrie 2011, iar a doua nu stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?:d

| alinutza4a a răspuns:

Da, parte a patra "breaking dawn", in romana "zori de zi" va fi impartita in 2, adica 2 filme. prima parte apare pe 18 noiembrie 2011 si va fi 3d. happy

| DIANA_8752 a răspuns:

Breaking down va aparea pe 18 noimbrie 2011