| xFaith a întrebat:

Hey.
Maine seara prietenul meu va veni la mine sa ne uitam la un film horror.
Imi puteti recomanda un film bun? mentionez ca ne-am uitat la urmatoarele filme de groaza: mama, sillent hill 1, 2, exorcizarea lui emily rose, amytiville, i am a legend, mirrors, drag me to hell. etc!
As vrea filme horror, care au un fapt real, o poveste bazata pe adevar. un film bun ce sa mai big grin. Cred ca a-ti inteles. dau funda si restul vott.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn 5
Sinister
The Woman In Black
ATM
Carrie(2013)
The Mist

9 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Incearca si seria jeepers creepers.

| beastboy84 a răspuns:

Iubita, alea's porcarii, daca vrei filme horror uite aici cateva :
The Rite
The Devil Inside
Haunting in Connecticut
Grave Encounters 1, 2
Whaley house
Amityville horror
Amityville Haunting

| adywow a răspuns:

Pai Paranormal Activity chiar mi-a placut cand a aparut.....acum au ajuns la 4 mai era unu tare Shuter (e cu japonezi, eu la inceput n-am vrut sa-l vad dar a fost tare)

| adywow a răspuns:

Pai Paranormal Activity chiar mi-a placut cand a aparut.....acum au ajuns la 4 mai era unu tare Shuter (e cu japonezi, eu la inceput n-am vrut sa-l vad dar a fost tare), Room 1408 tu decizi

| Simbol1 a răspuns:

Cassadaga

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Apel de urgenta

| Denissuka a răspuns:

Eu iti recomand The Possession ..este un film inspirat din fapte reale..pentru un timp a fost filmul meu favorit! fundita? happy

| EuEuEuRaspund a răspuns:

stiu eu 1 mam **** pe mine de frica jungla Mortii