| StreetDancer a întrebat:

Hey! stiti careva daca la ora actuala merge " Neveste disperate " ( Desperate housewifes)? love struck

2 răspunsuri:
| Sucre a răspuns:

In ce sens? Daca te referi daca e in productie, da e inca in productie. Daca te intrebi daca e bun, da e unu din serialele care iti ofera diferite situati in casatorie. Vizionare placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a ajuns la sezonul 6 episodul 3 le poti descarca de aici :) http://www.filmeseriale.com/seriale/desperate-housewives/