| αnny a întrebat:

Hey! Stiti pe ce data apare Beaking Dawn partea a II-a? Ps:stiu ca apare anul asta(2012), dar vreau ziua si luna!

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

Apare 16 noiembrie 2012 in SUA, la noi cred ca va aprarea mai tarziu.winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Blair24 a răspuns:

Filmarile vor incepe in curand iar ziua in care apare este 16 noiembrie 2012.La noi in general au aparut in aceeasi zi ca in America in Bucuresti, Ploiesti etc.Acum ramane de vazut dar sunt sigura ca o sa apara la fel big grin