| Saya555 a întrebat:

Heyhappy stiti un film coreean romantic cu razboi cu imparati si genul asta.mamei mele ii plac mult.si vrea sa vada unul frumos i-am mai cautat dar nu i-au placut...deci daca stiti unul sa-mi spuneti mersihappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Furtuna la palat, secretele de la palat, legendele palatului Kim Sura regele de fier, legendele palatului concubina regelui, legendele palatului doctorul Hur Jun, giuvaierul palatului, legendele palatului negustorul lim sang-ok. Toate sun seriale dar sunt superbe mai ales "furtuna la palat" este minunat.

| selenahermy a răspuns:

Stiu eu 2 coreene nu sunt cahir cu razboi dar sunt drame: Secretele de la Palat si celelant Giuvaerul Palatului. Mai e un film dar nu e coreean dar e si el o drama : Memoriile unei gheise. Sper ca te-am ajutat