| LolNope a întrebat:

Ce filme de comedie(da' comedie comedie) imi recomandati sa vad? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| katherine09 a răspuns:

Liar liar
Ace Ventura
Senselees
Babys day out

| MissIndependent a răspuns:

The pink panther 1 si 2, White Chicks, You Again, Little Man, Grown Ups, The A-Team, la the pink panther si la you again am ras cel mai mult, is chiar comedi ft tari! fundita? big grin

| lolitta_2063 a răspuns:

Depinde si la ce tip de comedii te uiti. in general eu ma uit cu gashca la american pie (deja clasic ) ceva nice e si cruel intentions Easy A, mean girls
sper ca te'am ajutathappy

| lolitta_2063 a răspuns:

American pie, mean girls, cruel intentions, easy a...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cel mai cautat din Malibu, Ala micu'...etc...

| xAnita a răspuns:

American pie love struck rolling on the floor. Bafta!