| anonim_4396 a întrebat:

am vazut inainte un film horror era bestial! Dar, nu mai tin minte cum se numeste.Stiu ca era vorba de 6 tineri, daaca bine tin minte si nu stiu sigur unde au vrut sa ajunga dar stiu ca li' s-a stricat masina pe un deal si nu departe de acolo era un spital, un fost spital mai bine zis.Sh au intrat, iar acolo era un doctor "nebun". El a vrut sa ii omoare, si ii omora pe rand, doar ca intr'un final de acolo doar o singura fata a scapat in viata.Va rog sa imi da'ti site'ul daca stiti filmul, dau macar cum se numeste!
Daca nu stiti, imi da'ti alte filme gen filmu' descris mai sus?:d. Dar vreau site'uri unde sa le pot vedea:d.Mersii! Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| TeamLana a răspuns:

Nu e: " Haunted Hospital" sau ceva de genul?
Ia-ti " Saw 1, 2, 3". sunt bestiale :) Poti sa-ti iei si "Bloody Mary" sau "The Ring" ( Acolo, m-am cam speriat. Vezi sa nu pui filmul la o petrecere. Va iesi urat;) )
Si " ZombieLand" e bun.
www.cinemaxx.com sau.ro :))
Funda?;;)