| Diana_7451 a întrebat:

HEy, TpU!
Am vazut mai demult un film. Era horror.
Era vorba despre o fata care a murit si acum era spirit. Ea a creat o caseta pe care daca cineva o privea, primea un apel in care auzea vocea fetei care zicea: seven days seven days you will die in seven days. Acea persoana murea in 7 zile. Iar odata se intamplase ca un baietel ce era ceva ruda cu un agent de la politie, sa o priveasca si sa moara dupa 7 zile. Stiu ca la sfarsit dupa ce agentul asta (era femeie) cu inca unul de care ea era indragostit au privit caseta, au murit cu totii. Stiu ca la sfirsit toti mor.
cIne stie cum se numea filmul?
Mersi
XOXO
fundita

Răspuns Câştigător
| sirina_7189 a răspuns:

The Ring

6 răspunsuri:
| ZuzaTA a răspuns:

Hey :X Si eu am vazut filmul si se cheama "The Ring"...
uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=_nLt6bUVoCQ

Sper ca te'am ajutat :X Fundita?;;)

| xDoll a răspuns:

Cred ca era filmul The Ring
winking

| misterioasahug a răspuns:

THE RING
asa se numeste filmul, l-am vazut de 4 ori. e fff tare. funda?

| misterioasahug a răspuns:

THE RING
asa se numeste filmul, l-am vazut de 4 ori. e fff tare. funda?

| misterioasahug a răspuns:

THE RING
asa se numeste filmul, l-am vazut de 4 ori. e fff tare. funda?
happy

| baghyno a răspuns:

The ring