| electriz a întrebat:

Cand eram mic la televizor am vazut un film cu o soparla uriasa sau varan urias si era si un sarpe cobra imens. Era un grup de oameni care incercau sa scape cu un elicopyter si la final so intalnit cobra cu varanusi nu imi stiu ca eram mic.Plz ziceti-mi cum se numeste dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| Boog a răspuns:

Filmul Se Numeste "Anaconda" si eu l-am vazut e super

| Taly_9843 a răspuns:

Komodo vs. cobra

| bybycutz a răspuns:

E usor...filmu a fost foarte vizualizath atunci se numeste "insula creaturilor" :* sper ca ti-am fost de folos :*

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Poate "Insula creaturilor"thinking
Sper ca te-am ajutatwinking

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Am vazut si eu filmul dar nici eu nu-mi mai amintesc cum se numeste. era ceva gaen "insula" sau ceva cu "experiment". nu mai stiu sigur. incearca cum au zis ceilalti "insula creaturilor" poate asta e.