| MikeAdam a întrebat:

caut un film, pe care l-am mai vizionat cu 2-3 ani in urma, era despre copii, care la rindul lor au devenit ca si adultii, iar adultii au devenit copii, sora si cu fratele se certau intr-o seara cind fratele vroia ca toti copiii sa fie adultisa conduca.S-a indeplinit dorinta lui dar nu stia, si-a dat seama atunci cind a iesit afara.De fapt nu era dorinta lui indeplinita, ci intr-un laborator a avut loc nu stiu ce.
Va rog enorm, poate ma ajutati.

Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Nu stiu filmul dar ai putea incerca sa vezi daca se afla in aceasta lista:
http://www.boxofficemojo.com/movies/?page=similar&id=freakyfriday03.htm

Stiu un film asemanator ca tema...si am cautat filmele similare acestuia. Poti da cautare pe Youtube numele filmelor din aceasta lista, alaturat de cuvantul "trailer" si vezi daca e!

| RoyDupuis a răspuns:

Poate fi asta? https://www.youtube.com/watch?v=UQK5Hh0L1Sg

sau vreunul din astea?
A Saintly Switch (1999) NFL Quarterback/Wife
All of Me (1984) Attorney/Client
All Screwed Up (2009) Jock/Nerd
The Change-Up (2011) Professor/Student
Detention (2011) Mother/Daughter (and timewarp)
Dream a Little Dream (1989) Teen/Elder
The Hot Chick (2002) Cheerleader/man (story follows the girl)
Identity Theft (2009) Male Lotto winner/Female in debit wanted by police
Like Father Like Son (1987) Father/Son
The Mephisto Waltz (1971) Concert Pianist/Music Journalist
Prelude to a Kiss (1992) Old Man/Bride
Sister Switch (2009) Brother/Pop star Sister
Turnabout (1940) Husband/Wife
Wish Upon a Star (1996) Sisters, Popular/Geek
trailer-ele le poti cauta tu pe YouTube!