| MyDyddy77 a întrebat:

Am văzut mai de mult un film pe ProTV. Am încercat să-l caut, că nu știam cum se numește. dar nu l-am văzut de la început și n-am apucat să văd numele.
Dar era vorba despre 2 frați și o soră. Fratele mai mare voia să se uite la tv, iar cel mai mic voia să se joace. Cel mai mic a mers în pivniță și a găsit un joc ( nu mai rețin numele, dar începea cu z ) și era vorba despre niște nave spațiale. Când copilul l-a dus sus și a început să se joace, i-a apărut un cartonaș și a început o ploaie de meteoriți în casa. După asta, a încercat să joace din nou, nu a mai putut petru că jocul era în așa fel făcut încât să nu poată ' trișa '. oricum, au ajuns amn2 în spațiu, s-au ' luptat 'cu niște roboți în timp ce sora lor era înghețata în baie. Apoi au fost ajutați de un astronaut, care era de fapt fratele mai mare în viitor. apoi versiunea mai mică a sa a primit o stea căzătoare și a avut dreptul să-și pună orice dorință vroia. Și după ce astronautul i-a povestit cum s-a jucat cu fratele sau mai mic același joc și după ce s-au certat, și-a dorit ca fratele său să nu se fi născut, și pentru că jocul a fost făcut în așa fel încât să nu poți trișa, a rămas în spațiu, și-a dorit să se întoarcă fratele său înapoi. După, a apărut ' o dublură ' a fratelui său mai mic și atunci și-au dat seama că astronautul e fratele mai mare în viitor. În final, fratele mai mic a câștigat jocul și s-au întors acasă.
Huh. Nu știu dacă ați înțeles ceva, dar sper să fi văzut cineva filmul și să-mi spună

3 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Zathura happy

| MyDyddy77 explică:

L-am găsit. Se numește ' Zathura '.
E foarte fain. Dacă vreți, uitați-vă! love struck

| Barbu_Robert_1994 a răspuns:

Jumangi