| Irenexd a întrebat:

:
Ce filme de groaza ştiti? Dar vreau de alea gen mai fioroase...
Şi nu prea fioroase plz! Dau FUNDA love strucklove struck

11 răspunsuri:
| XtmCamiii a răspuns:

Buna filme de groaza thinking Ce imi vine in minte acum st Monstrul din ape Placid, Chukie, Anaconda 2 love struck
Sunt geniale filmele Si Actiune+groaza=cele mai tari filme :*
Succes

| Irenexd explică:

Am sa ma uit la toate şi apoi dau fundA happy Ori cum va multumesc la toti :X

| Irenexd explică:

Hey TPU :
Pentru cei ce mi-au dat şi The Ring e un film super dar ma sperie prea tare, nici nu m-am uitat la tot... groaza incepe acolo unde nebuna aia iese din fantana! Daca sunteti mai rezistenti uitati-va dar eu nu sunt aşa... Dar e un film tare ori cum

| Madalinamadamadalina a răspuns:

Inchuie usa si spera ca vei scapa; Tarata-n iad... sunt geniale=p~

| cypryan11 a răspuns:

Fright Night
Scream 4
dont be afraid of the dark
Friday the 13th
The Collector
El Orfanato
Drag Me to Hell
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell.
FFFUU. straight face * majusculatralalala*

| xXdoareuXx a răspuns:

1.The grudge
2.Papusa Chuckie
3.Bloody Mary
4.Resident evil:experiment fatal
5. Wrong turn 4
6. Dylan Dog Dead of Night
7. Zombie Apocalypse
8. Dracula - Dead and Loving It
Sper sa-ti placabig grin

| abril a răspuns:

Um...
The mirrors
Samara Morgan:The Ring
(sunt cam "fioroase")
Bag of Bones( e bunicel)
The uninvited
...cam astea mi le amintesc. poti sa gasesti foarte multe pe net si poti sa-ti dai seama cat de fioroase sunt dupa restrictia de varstawinking

| friends a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/the-ring-avertizarea-2814/
http://www.cinemagia.ro/filme/the-rite-486260/
http://www.cinemagia.ro/filme/the-exorcist-exorcistul-4786/

Chiar sunt de groaza!

Totusi iti mai pot recomanda un film nu este de groaza dar e drama si plangi foarte mult la el : Hachiko(cel din 2009)

| Patric-Bogdan_Cosmulei_1997 a răspuns:

Masacru din texashappy

| Patric-Bogdan_Cosmulei_1997 a răspuns:

Chainsaw Masacre in Texas

Întrebări recente