| Alee_6805 a întrebat:

Cei care ati vazut Twilight, eu l-am vazut de curand.Initial cand am auzit de el mi s-a parut o prostie, dar dupa ce am vazut filmul mi se pare dragut. Voi ce parere aveti? Si apropo cum se numesc melodiile alea care le canta in timpul filmului?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BellsC a răspuns:

Mda sigur lui disney nu`i plc da se intereseaza de tot ce tine de film.
Si mie la inceput cand am auzit nu am crezut ca e atata de mff, dar dupa ce l`am vazut...si am si citit cartile...:X
mel sunt mai joswinking

| crisS a răspuns:

Filmul mi-a placut: scenariu interesant interpretarea actorilor buna si chiar foarte buna...

1. Muse — Supermassive Black Hole
2. Paramore — Decode
3. The Black Ghosts — Full Moon
4. Linkin Park — Leave Out All The Rest
5. MuteMath — Spotlight (Twilight Mix)
6. Perry Farrell — Go All The Way (Into The Twilight)
7. Collective Soul — Tremble For My Beloved
8. Paramore — I Caught Myself
9. Blue Foundation — Eyes On Fire
10. Rob Pattinson — Never Think
11. Iron & Wine — Flightless Bird, American Mouth
12. Carter Burwell — Bella's Lullaby

| SaMoriTu a răspuns:

Muse - Supermassive Black Hole
Radiohead - 15 step (melodia finala)
Rob Pattinson - Never Think
Iron & Wine - Flightless bird
Linkin Park - Leave out all the rest
Paramore - Decode
The Black Ghosts - Full moon
Mutemath - Spotlight
Perry Farrell - Go all the way
Collective Soul - Tremble for my

funda pls. ca n-am nici una big grin

| sensibilosu a răspuns:

Si eu am spus ca e o prostie pana in ziua in care l-am vazut... piesa se nu meste "river flows in you"http://www.youtube.com/watch?v=zQME-ChSwNM am invatat-o si eu so cant la pian;)

| LaLaLa_9690 a răspuns:

Pai si eu la fel pana am citit cartea si apoi am vazut filmul... melodiile vad ca le-a scris cineva sub minetonguetongue