| cccccclowerrrrrrrrrr a întrebat:

Cine imi spune si mie niste filme in genul acelora cu o fata nepopulara la liceu si fata popular ce intra in competitie?

Răspuns Câştigător
| SorinaBlackOwl13 a răspuns:

You again,The Clique, Picture this, Once upon a song, Another cinderella story, How to build a better boy si Kick-ass 2

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mean Girls 1 și 2 (2004/2011),Picture This (2008),Sydney White (2007),She's All That (1999),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008)

| XxTerrorxX2 a răspuns:

A fost un film care m-a fascinat, dar nu stiu sigur daca cunosc numele lui. Presupun ca este numit Cele 7 dorinte