| simina96 a întrebat:

big grin mai demult era un film pe pro tv din cate stiu horror/comedie cu niste pisici ucigase laughing asa ii tradus in romana si as vrea sa stiu cum ii zicea la film am tot cautat pe net cu toate combinatiile posibile si numi gaseste nimic filmul a aparut prin 2000/2001 si de atunci nu lo mai dat va rog daca lo mai vazut cineva si il stie sa mi-l dea si mie dau funda :*

2 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Poate te ajuta asta http://www.filmoteca.ro/filme/din-sua?cu=tag:pisica
Desi cred ca tu vorbesti despre filmul Caini si pisici (Cats and dogs-2001) Vizionare placuta