| KingJulien a întrebat:

dati-mi si mie o comedie, dar nu un film de comedie in care sa te razi odata la 30 de minute, ceva super care sa sparga gheata, un fel de tantalaul si gogomanul, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| RobertRby93 a răspuns:

White chicks. Razi incontinuu, crede-ma. Alta comedie buna mai este Norbit. Am observat ca negrii sunt amuzanti.

Mai sunt si altele, gen : What happens in Vegas, Tangled, Liar liar, etc.

1 răspuns:
| randy34 a răspuns:

"Mr. Bean Holiday".
uitate la "Robotzi" pe youtube; dar sa stii ca e cam vulgar
"Knucklehead"
"Stan si Bran'
daca ai mai putin de 13 ani merita sa te uiti la "Shrek"la toate partile(1; 2; 3; 4); la trilogia "Ice Age" sau la 'Asterix si Obelix"