| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog din inima niste tutoriale de photoshop CS6, nu CS5. Sa fie gen efecte ciudate, nu asa greu de facut tongue Multumesc anticipat! Dau funda!

Poate ziceti ca e categoria gresita, dar daca ne gandim putin, are legatura cu videoclipurile, iar videoclipurile cu filmele si serialele big grin...

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru Criistyanna):

Multumesc happy Nu prea m-au ajutat, dar mi-au dat o idee care chiar a fost de folos laughing fundita :*

| Criistyanna a răspuns (pentru anonim_4396):

:*

6 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Eu lucrez mai bine in Sonny Vegaswinking si mi se pare un program destul de bun si foarte usor de folositwinking incearca

| anonim_4396 explică (pentru Criistyanna):

Din motive personale, nu pot laughing Ma rezum la Photoshop CS6 tongue Ai putea te rog sa cauti un tutorial? puppy dog eyes Eu am cautat peste tot, toate cele faine sunt in CS5 (-.-) Iar celalalte nu imi par asa impresionante... Poate gasiti ceva frumos :* Va rog

| Criistyanna a răspuns (pentru anonim_4396):

Incerc sa te ajut numai putin sa cautwinking

| anonim_4396 explică (pentru Criistyanna):

Ok big grin Multumesc