| BlueViP a întrebat:

Dati-mi va rog un film, daca se poate cu linkul de la trailer cu o poveste de viata, dramatica, care sa emotioneze si sa provoace lacrimi dar din care sa ai ce invata. Dau funda ls cel mai interesant link,

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Now Is Good
http://www.youtube.com/watch?v=K0b5jjS1zt4

4 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Tocmai l-am vazut - www. filmebunesub. com / 2013 / 08 / dukhless-2012-online-subtitrat.html
si asta e cu adevarat emotionant - www. zfilmeonline. org / the-way-back-drumul-de-intoarcere-2010-online-subtitrat/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legends of the Fall
Forrest Gump
The Curious Case of Benjamin Button
Catch Me If You Can
Braveheart
Defiance
American History X
Ce am enumerat eu aici sunt filme care indeplinesc doar prima cerinta, acum depinde de tine daca le consideri dramatice sau nu.