| Erica33 a întrebat:

dau FUNDA!
Stiti niste seriale despre adolescenti pot sa fie si cu vrajitori sau vampiri...De dragoste sau romantice sau de familie!

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

E serialul ala turcesc "La un pas de fericire", dar cu adolescenti "intarziati", mai batraiori, un pic studenti. Mie-mi place si sper sa-ti placa si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip Girl, Serialul surprinde viata unor tineri nu doar foarte frumosi, ci si putred de bogati.

| Aeri a răspuns:

Gossip Girl, The Vampire Diaries, The Secret Circle (deși a fost ulterior retras după primul sezon), Pretty Little Liars, Teen Wolf, Saved by the Bell (e mai vechi, dar merge), True Blood, Bloodrayne și cam atât.

| AdelaMalinaAdde a răspuns:

Pretty Little Liars
Teen Wolf
GossipGirl
El Barco
The Vampire Diaries

Am atat stiu eu, sper ca te-am ajutat! :*