| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți da va rog o lista cu filme? De dragoste,de drama de comedie, de toate felurile.Mai puțin Horror. Apropo, am 11 ani. Dacă știți și niște seriale ca lumea?
Filmele ar putea sa fie ceva gen Scrisori pentru Julieta, sau Divergent.
Deci ce îmi recomandatI?? Repet,sa nu fie horror,și dacă se poate ceva mai amuzant, cu puțin umor.
Mulțumesc anticipat; D
P.S-FUNDITA

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hanna (2011),Hugo (2011),Flipped (2010),Standing Up (2013),Little Manhattan (2005),The Giver (2014),Against The Wild (2013),Moonrise Kingdom (2012),The Selfish Giant (2013),Grown Ups 1 și 2 (2010/2013),Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014),Teen Beach Movie (2013),Teen Beach 2 (2015)
Serial:The Whispers

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut,
Under the dome un serial excelent
Once upon a time
si un film de nota 10
The Giver

| Andreyss24 a răspuns:

Seriale: Agent of S.H.I.LD, THE FLASH, ARROW, MERLIN, GAME OF THRONES, ( THE WALKING DEAD) ACESTA E horror-actiune-survival-aventura dar e ff bun parerea mea )

FILME: Terminator Geneza 2015, Spioana 2015, Jurrasic World 2015, . si multe altele scrie pe google filme online si o sa gasesti acolo site-uri cu gramada! FUNDA?winking