| XxFlaviaxX a întrebat:

Hey TPU! Imi spuneti si mie va rog niste filme cu vampiri, dar sa fie romance...sau seriale...nu neaparat cu vampiri. Pot fi si cu varcolaci sau vrajitoare. Va rog eu da-ti-mi cat mai multe exemple. KISS :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:TVD,The Originals, True Blood, Dracula (2013),Teen Wolf, Hemlock Grove, Lost Girl
Filme:Midnight Son (2011),Kiss Of The Damned (2012), Byzantium (2012),Vamps (2012),Fright Night 2:New Blood (2013),Blood & Chocolate (2007),Vampire Academy (2014)

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

The Vampire Daries - e un serial cu vampiri foarte frumos.

| CuteKitten14 a răspuns:

Inafara de The Vampire Diaries( care s-a mentionat mai jos), ai putea sa vezi si Being Human, cred ca e si mai interesant.