| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU, o întrebare pentru fanii The Big Bang Theory, ce părere aveți despre filmul "Băieții din trupă" de pe Netflix, cel în care joacă Jim Parsons având rol de gay, cel care îl interpreta pe Sheldon Cooper?

Răspuns Câştigător
| Valkyrie95 a răspuns:

Stii ca Jim Parsons e gay si in viata reala, nu? Deci ii prinde bine rolul.

| Werrich a răspuns (pentru Valkyrie95):

Dap, am fost surprins când l-am cautat pe Wikipedia. Jim și-a dezvăluit orientarea sexuala după terminarea serialului TBBT, cred că multe admiratoare au fost dezamăgite. A jucat bine rolul de hetero când o îmbrățișa și o pupa pe interpreta lui Amy Farrah Fowler.

1 răspuns: