| Bantulet a întrebat:

puteti sa-mi spuneti cum este filmul indiana jones? si merita privit? (funda )

Răspuns Câştigător
| Joker a răspuns:

Renumitul arheolog și expert în științele oculte, Dr. Indiana Jones (Harrisonn Ford) este angajat de catre Guvernul SUA sa gaseasca legendara Arca a legamantului care se presupune ca mai pastreaza ascunse tabelele cu cele 10 Porunci.Asta este descrierea din Indiana Jones și arca pierduta.
Da, merita vizionat, e un film de aventura cu mici nuanțe romantice și comediewinking (ma refer la toate părțile)Dar în mod principal trebuie văzut și datorita faptului ca "vorbește " și despre lucruri la care oameni de rand nu prea au acces..Este foarte bun de vizionatwinking

1 răspuns:
| Beckyyy a răspuns:

Hey. pai e pliin de actiune, e foarte interesant.
chiar merita vazut, nu e foarte romantic, insa are cateva scene dragute, dar predomina actiunea intensa.