| CrissElla a întrebat:

stie cineva cate episoade are serialul indian Intalnirea inimilor?

Răspuns Câştigător
| kukuy a răspuns:

700 de episoade cu sezonul 1 si 2

6 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Are 700 de episoade (30 minute un episod).In Romania vor fii 350episoade! (daca cei de la prima dau toate episoadele)

| Andreea_7940 a răspuns:

Total are 721 ep.
ultimul ep http://www.youtube.com/watch?v=MlJEBajeJqw

| Allex7 a răspuns:

Acest film are 300 episoade adica la 350 unul 350 altul
In primul sezon o impusca pe Riddhima si cade iar Arman o prinde la randul lui si cade si el cu capul de masa si din rasputeri incearca sa se ia de mana cu ea in acel pas de moarte
Sezon 2 amandoi vor face nunta si vor fi foarte fericiti ...Aici este a 3-a Riddhima o fara draguta ce intra bine in personaj

| BabyBugsBunny a răspuns:

Bunica mealaughing

| catalin209 a răspuns:

Are 730

| ony_5322 a răspuns:

As dori sa stiu si eu daca exista un sait sa urmarim toate episoadele?