| melinda114 a întrebat:

stiu ca este tarziu dar am chef se ma uit la un alt serial si nu stiu ce sa fie, am cautat pe net dar nu gasesc mai nimic care sa stiu garantat ca este bun asa ca va rog ajutati.ma. Imi plac serialele de tip mister. Va rog daca imi recomandati sa stiti ca este de calitate, nu conteaza daca este vechi nu vreau sa cautati pe net ca am facut si eu si... Stiu ca cer mult dar... Sorry! Inafara de Lost : naufragiatii sau El barco si El internado. P.S. Le.am vazut big grin

22 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Gossip girl.e super, e interesant big grin

| Sidock a răspuns:

Breaking Bad, The Mentalist sau Lie to me.

Toate au ceva interesant, ceva mister, intriga.

| sheldoncooper a răspuns:

Sherlock, Elementary, True Detective, Helix

| Unofficial a răspuns:

Teen wolf,Gossip girl, Supernatural, The Vampire Diaries, The originals, CSI.

| Pricked a răspuns:

Sherlock
Game of Thrones
Hannibal.

| madalinapaula a răspuns:

Heroes.e foarte interesant mie mi-a placut foarte mult
The vampire diaries
the originals
supernatural

| musiiic a răspuns:

Arrow
Atlantis
Supernatural
The originals
The vampire diaries
The tomorrow people
Agents of SHIELD
Californication
One Tree Hill
Gossip girl
Lie to me
Once upon a time

| georgiana999 a răspuns:

De ce nu incerci seriale asiatice? Scrii pe google,, Seriale asiatice'' si prima varianta are la seriale de te saturi. Stiu ca limba e ciudata dar au mai multe idei asiatici si nu sunt asa scarbosi ca si americanii. happy

| blade666 a răspuns:

DOCTOR WHO, dupa parerea mea cel mai bun serial, asta daca adori cenul. Este cel mai longeviv serial, aparut inca din 1963, continua si astazi. Eu iti recomanda sa te uiti din la sezoanele aparute din 2005 pana in prezent ( serialul a facut o pauza in perioada 1996-2005)
Sper sa iti placa!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Doctor_Who

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cel putin +16 ani iti recomand Dexter
Daca nu...
Ghost(serial coreean)
City hunter(sc)
Cain si Abel:ura de frate(sc)
si unul mai vechi...dar foarte bun
Passions(1999)

| faramatania a răspuns:

Arrow,PLL,Orphan Black, Gossip Girl, Hemlock Grove

| DianaDiaa a răspuns:

Am o intrebare:d.
Am vazut "Vaporul" si mi-a placut mult(eram captivatalaughing ) Toti actorii si totul a fost frumos.Mai putin finalul. El internado e cam la fel? Ma refer la actori sa te prinda stii ce zic...

| melinda114 explică (pentru DianaDiaa):

Pai. nu stiu ce sa zic, eu nu am vazut Vaporul tot, doar pana la s03 si m.am oprit ca uitasem mult din el (la tv l.am vizionat ). mi.ar place sa ma uit de la inceput doar ca fratele meu nu vrea se mi.le descarce...(episoadele ).El internado este o cu totul alta poveste despre niste copii care au diferite probleme familiare care se descopera pe parcusul episoadelor, la fel ca toti cei lalti oameni ajunsi acolo, si ca misterele care sunt ascunse in internat si nazistii care au sacapat din al doilea razboi mondial. Actorii da... sunt printere ai si unul care este si in el barco care in film (El barco ) se numea Juilia - doctorita. Ti.asi recomanda acest film, avand in vedere ca ti.a placut El barco big grin. Bafta!

| DianaDiaa a răspuns (pentru melinda114):

Dar nu trebuie sa descarci nimic din vaporul eu l-am vazut online.

| melinda114 explică (pentru anonim_4396):

Hey, Multumesc mult pentru sugestii, dar ai putea sa imi faci un rezumat dupa opinia ta la Passions?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru melinda114):

Pe deal, lângă oraş, locuieşte puternica şi bogata familie Crane. Julian Crane convieţuieşte fericit cu soţia sa Yvy şi frumosul lor fiu Ethan. El este logodit cu Gwen Hotchkiss, dar şi-a descoperit de curând puternice sentimente pentru Theresa Lopez-Fitzgerald. Trecutul fetei ascunde un secret teribil care o bântuieşte de când era mică. Pilar Lopez-Fitzgerald este menajera casei şi confidenta lui Yvy. Fiica sa, Theresa, este îndrăgostită de Ethan de când era copilă. Fratele Theresei, Luis, pentru a-şi întreţine familia a lucrat ca poliţist, cu mulţi ani în urmă, când tatăl lor a dispărut fără urmă. Whitney Russel, fata mai mare a lui TC şi Eva Russel, este cea mai bună prietenă a Theresei. Whitney este pe cale de a deveni campioană la tenis. Tatal ei manifestă o pasiune exagerată pentru cariera sportivă a fiicei, încercând să-şi îndeplinească prin ea visele lui olimpice. Sam Bennett, care a crescut în Harmony, este şeful poliţiei orăşeneşti. El este tatăl devotat al lui Kay, Jessica si Noah. Nevasta lui, Grace, este o mamă şi o soţie perfectă. Familia Bennett pare a fi una tipică pentru clasa de mijloc dar viaţa lui Grace este orice numai tipică nu. De când Sam a salvat-o dintr-un incendiu, în urmă cu douăzeci de ani, ea este incapabilă să-şi amintească cei douăzeci de ani dinainte de acesta. Familia Bennett este vecină cu Thabita despre care toţi cei din oraş cred că este o bătrână excentrică şi nevinovată. În realitate ea este o vrăjitoare care trăieşte în acest ţinut de aproape trei sute de ani. Un lucru este sigur in Harmony, PASIUNEA are pretul ei!

| OnuOnulică a răspuns:

TVD
Teen Wolf
Being Human

| melinda114 explică (pentru OnuOnulică):

Iti multumesc foarte mult pentru sugestii, si mie imi place genul de seriale SF. Being Human m.ar atrage dar am atatea optiuni si ma mai gandesc.

| melinda114 explică (pentru faramatania):

Iti multumesc foarte mult pentru sugestii, am vazut trailer.ul de la Arrow si ma mai gandesc nu stiu ce sa aleg deoarece am primit multe sugestii si astept sa ii cer parerea fratelui meu. Bafta!

| melinda114 explică (pentru blade666):

Multumesc foarte mult pentru sugestie dar Doctor Who este genul de serial care il prefera mama eu sunt cam intre mister. actiune drama poate si Sf. Am vazut cateva episoade din el cand il viziona mama, dar ma mai gandesc. Bafta!

| TOOL a răspuns:

Pai seriale ca :
The Sopranos
How I Meet your mother
The walking dead
Game Of thrones
Dexter
Heroes

| lullaby23 a răspuns:

Arrow,Supernatural,Prison break, The Originals, The Vampires Diaries, Regin, Gossip girl, Teen wolf.Toate mi se par frumoase.